Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:36, lør. 24 august 2013

Sendt til Hægebostad og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ville opplyse om at gatelysene langs RV43 gjennom Birkeland har nå vært døde siden i Mai.

Ville satt pris på om vi fikk ordnet dette i løpet av høsten om mulig?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I kveld er det lys i gata. :D

    Publisert anonymt 03:54, lør. 31 august 2013

  • Da er det lys i alle unntatt 1 gatelys. :D

    Publisert anonymt 19:11, søn. 1 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter