Tilbake til alle rapporter

Tett avløpsrist

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Bjørn Jacob Lind 18:07, man. 26 august 2013

Sendt til Oppegård 3 minutter senere

Tett avløpsrist på gangveien utenfor cafe "Du & Jeg" gjør at gangveien blir oversmømt ved nedbør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Avløpsrist er åpnet.

    Sendt inn av Bjørn Jacob Lind 23:49, ons. 11 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter