Tilbake til alle rapporter

Dype dumper

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 23:14, tor. 29 august 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog mindre enn et minutt senere

I overgangen vei og bro er det dype hjulspor/dump i skjøten på mellom vei og broen over motorveien mot Oslo. Det er utbedret flere steder på veien der men glemt de verste dumpene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:35, tor. 26 september 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter