Tilbake til alle rapporter

Skilt som er veltet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Lars D. 18:01, man. 2 september 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 3 minutter senere

Hei. Skilt på trafikkøy i krysset mellom Nye og gamle Vestre Toten vei, bortenfor Sveens Caravan må settes opp igjen. Skiltfundament har blitt ødelagt i løpet av vinter/vår, men ikke blitt reparert. Se bilde!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet er på plass igjen.

    Sendt inn av Lars Dahle 12:33, man. 16 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter