Tilbake til alle rapporter

Gatelys i ustand

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:23, tir. 10 september 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Gatelys ved Smørsoppen 7/20 er i ustand, slår seg av og på og det er som oftest mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:31, tir. 8 oktober 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:38, tor. 7 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:30, tor. 5 desember 2013

  • Opprydning.

    Publisert anonymt 10:11, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter