Tilbake til alle rapporter

Uoversiktlig og farlig vei

Publisert av Pål Inge Solbakken 02:48, man. 16 september 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Er veldig farlig og uoversiktlig for meg å rygge ut av garasjen, da jeg ikke har noe spesielt sikt nedover Kirkegata på grunn av busker. Er også skilter som står utenfor garasjen som gjør det vanskelig å rygge ut og kjøre inn. Kan dette bli gjort noe med?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kontakt entreprenøren for evt avklaring.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 08:46, man. 16 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter