Tilbake til alle rapporter

Sikthindringsfare ved fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Ulovlige oppslag av Thomas Karlsen 12:33, tor. 19 september 2013

Sendt til Lier 2 minutter senere

Det står flere reklameskilt tett langs veien i området. Men et av dem står ved en fotgjenger-overgang. Skiltet er laget av paller og er såpass stort at fotgjengere som skal gå over veien kan bli skjult for bilister. Likeledes kan reklameskiltet skule farer eller potensielle farer for fotgjengere og syklister.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Reklameskilt fjernet

    Sendt inn av Thomas Karlsen 18:53, ons. 25 september 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter