Tilbake til alle rapporter

Usikkert betong-kumlokk

Rapportert anonymt 19:32, tor. 19 september 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Kumlokket i betong som ligger her, går i oppløsning i kantene, og ser ut til snart å kunne falle ned i kummen. Skummelt, siden dette er skolevei og barn lett kan gå på kumlokket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Raskt og profesjonelt løst.

    Publisert anonymt 21:30, tor. 17 oktober 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter