Tilbake til alle rapporter

Ufremkommelig sykkelvei pga byggearbeider

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:56, ons. 25 september 2013

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Anleggsbilene til byggingen av boligene ved Kjeller gård kjører over gang/sykkelveien for å komme til byggeplassen. De drar med seg så mye sand og grus at GS-veien tidvis er uframkommelig for sykler. Er det mulig å få feid GS-veien her, evt anmode entrepenøren om å feie/vaske GS-veien jevnlig?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:34, ons. 23 oktober 2013

  • Veien feid

    Publisert anonymt 11:10, man. 5 mai 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter