Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Inge Murud 21:54, søn. 29 september 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten mindre enn et minutt senere

Mørkt gatelys!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:06, man. 28 oktober 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Hans Inge Murud 10:28, man. 25 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter