Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei etter skraping

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Roar Valbjørgsløkken 16:10, søn. 6 oktober 2013; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vågå 5 minutter senere

Veien til Stokstadåsen boligfelt er nylig skrapt. Dessverre så er den så slitt at det er skrapt ned gjennom topplaget. Det ligger knyttneve stor stein langs veien og opp i dagen flere steder. Veien må gruses opp slik at bilene som kjører her ikke blir ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:00, søn. 3 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter