Tilbake til alle rapporter

Trenger asfalt, iallfall ny grus!!

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei av HildeSofie Karlstad 18:11, søn. 6 oktober 2013

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Veien er hullete og nedkjørt. Dette gjelder fra pumpehuset i Strandvegen ved Prix og helt til eiendommene Strandvegen 8a og 8b.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nordreisa kommune er klar over dårlig standard på veiene i kommunen generelt. Dessverre har vi ikke midler til å gruse opp Strandveien. Veien vil bli forsøkt utbedret med eget utstyr så snart arbeid med veistikking og snøskjermer er ferdig. Forutsatt at det ikke blir frost.

    Sendt inn av Hilde Henriksen 11:31, tir. 15 oktober 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:28, man. 4 november 2013

  • Fikk tilbakemelding fra kommunen at dette hadde dem ikke penger til å ordne i år... :-(

    Sendt inn av HildeSofie Karlstad 16:28, man. 4 november 2013

  • Dette er dessverre en konsekvens av manglende penger til vedlikehold av både veier og veilys. Vi utbedrer så langt tildelt budsjett rekker etter nøye prioriteringer. Dessverre vil vedlikeholdsetterslepet på kommunens veier bare øke framover slik situasjonen er i dag.

    Sendt inn av Hilde Henriksen 17:21, man. 4 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter