Tilbake til alle rapporter

Manglende vedlikehold av grusvei. Stor steiner kommer fram

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Hjalmar Nilssen 12:15, man. 7 oktober 2013

Sendt til Utsira og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

I veien fra gnr 27 bnr 48 til bnr 39 har det ikke vært utført noe form for vedlikehold. Vi har fått opplyst fra administrasjonen at dette er en kommunal vei. Nå er veistubben i så dårlig forfatning at den bør utbedres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:45, man. 4 november 2013

  • Fikk melding fra Utsira kommune om at de skulle forsøke å få utgiftene til vedlikeholdet med på budsjettet for 2014. Talentløst spør du meg.

    Sendt inn av Hjalmar Nilssen 12:45, man. 4 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:16, tor. 19 desember 2013

  • Veien er akkurat like dårlig. Utsira kommune har ikke løftet en finger for å forsøke å reparere veien. Hadde egentlig ikke forventet det heller...

    Sendt inn av Hjalmar Nilssen 13:16, tor. 19 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:10, tor. 16 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:21, tor. 13 mars 2014

  • Utbedret i 2016.

    Sendt inn av Atle Grimsby 13:36, tir. 1 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter