Tilbake til alle rapporter

Reparere asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Rolf Steinar Martinussen 21:22, tir. 15 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vågå 3 minutter senere

Asfalten vart gravd opp i forbindelse med reparasjon av vann og avløp,og er enda ikkje reparert. Dette er i ein smal krapp sving og bakketopp der ein treng den plassen ein kan få for å møta andre bilar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:13, ons. 13 november 2013

  • Har fått informasjon om at det skal repareres våren sommeren 2014.

    Sendt inn av Rolf Steinar Martinussen 22:13, ons. 13 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter