Tilbake til alle rapporter

Slukt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:27, tir. 15 oktober 2013

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mange gatelys er slukka i krysset Farseggen/Kjusløkka. Har det noe med gravearbeidet i forbindelse med ny vannledning å gjøre?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det beli ordna fort og greit. Tusen takk!

    Publisert anonymt 08:42, ons. 13 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter