Tilbake til alle rapporter

Skilt for filvalg og markering i gata stemmer ikke overens

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Trygve Flathen 09:43, man. 21 oktober 2013

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Ved avkjøring fra E134 har det blitt lagd ny veimerking, som nå viser at begge filer går rett fram. Skiltet for filvalg er eldre, og viser kun rett fram for høyre fil. Skiltet må endres, da det etter ombygginga under jernbanen er unaturlig å bruke høyrefila for rett fram hvis man skal videre mot venstre i neste rundkjøring.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:51, tir. 19 november 2013

  • Skiltet er bytta. Takk!

    Sendt inn av Trygve Flathen 17:08, ons. 4 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter