Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Janne Elvenes 11:43, tir. 22 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Åseral 2 minutter senere

Ved endestasjon på gatelys Torsland (Åseral, Vest-Agder) blinkar lampa periodevis. Dette har pågått i fleire år - og det er meldt inn feil i to år uten at det fiksa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:33, tir. 19 november 2013

  • Feilmelding bes videresendes til gatelys.agder@mesta.no
    som ei påminning på at feil ikkje er retta opp i.

    Sendt inn av Janne Elvenes 12:33, tir. 19 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:07, tir. 17 desember 2013

  • Lampa er ikkje fiksa.
    Mesta har pr. telefon sagt at reparasjon blir gjort før jul.

    Sendt inn av Janne Elvenes 13:07, tir. 17 desember 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Janne Elvenes 07:54, ons. 15 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter