Tilbake til alle rapporter

Gammel feristkulvert

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:56, lør. 26 oktober 2013

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Her var det ei ferist før, men for nokre år sidan vart det lagt ned betongelement her i staden for. Overgangen er veldig skarp og skaper ein kraftig hump. I starten var denne skilta, men no er den ikkje det eingong.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:35, lør. 23 november 2013

  • På tide å gjere noko her no.

    Publisert anonymt 22:19, man. 15 juni 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter