Tilbake til alle rapporter

Mørk gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Solfrid Ruud 22:09, man. 28 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ullensaker mindre enn et minutt senere

Holtegutua 26 ,er svart

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, tir. 26 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:14, ons. 25 desember 2013

  • Gatelys i samme gate nr.32/34 er heller ikke fikset, da denne er svært ustabil!!
    Hilsen Solfrid S. Ruud

    Sendt inn av Solfrid Ruud 11:14, ons. 25 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter