Tilbake til alle rapporter

Defekte gate lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:23, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

3 stykk gatelys som ikke virker - mye trafikk i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne meldng er oversendt Lyse AS. Melding om slokte gatelys kan sendes direkte inn på hjemmesidene til www.lys.no. Gå der inn på "Melde om slokte gatelys.

    Sendt inn av Rune Hatteberg 08:43, man. 4 november 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter