Tilbake til alle rapporter

Veistrekning ved kryss mangler oppmerking

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Kent Skoglund 16:37, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Veistrekningen i 2.Strøm terasse ut mot krysset til Konnerudgata har manglet oppmerking av feltene, begge veier. Også samt merking av hvilken retning man skal i feltet. Dette har manglet i minst 2 år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:02, tir. 26 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter