Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:10, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

I Trygve næss vei kjører folk alt for fort. Selv om det er 30 her blir det lite tatt hensyn til. Nå begynner det å bli endel barn her også og vi har INGEN til overs. Vær så grei å få på plass noen fartsdumper før det er for sent.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter