Tilbake til alle rapporter

Astfalthull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:52, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Skarpt hull i asfalten ved gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:29, tir. 26 november 2013

  • Til tross for navnet "FiksGataMi", er merkelig nok ikke Bodø kommune en del av ordningen. Jeg fikk raskt svar fra Statens Vegvesen om å ta kontakt med Bodø kommune. Det ble gjort telefonisk, og hullet i gata ble fikset. Men altså ikke pga denne siden.

    Publisert anonymt 18:29, tir. 26 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter