Tilbake til alle rapporter

4 lyktestolper uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:58, tir. 29 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

4 lyktestolper er uten lys fra Freiveien 37 (stolpe 1637) og mot Goma. Veien er svingete og mørk, og det er mange fotgjengere og syklister som bruker veien i begge retninger. Spesielt farlig er det når biler som kjører i feil retning når seg fart og kjører forbi "Innkjøring forbudt"-skiltet i stor fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fremdeles like mørkt! Skummelt å være fotgjenger og syklist på denne smale, svingete veien.

    Sendt inn av Ingrid Settemsdal 07:59, tor. 21 november 2013

  • Fremdeles like mørkt, skummelt å gå her siden det ikke er fortau, finnt om ansvarlig kan gi en tilbake melding når det er plannlagt med å ordne dette

    Sendt inn av B.I. Pettersen 19:22, søn. 24 november 2013

  • Opprydning av gamle saker. Hvis dette fortsatt er et problem, ber vi om at dette meldes inn på nytt.

    Mvh Kristiansund kommune

    Publisert anonymt 10:24, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

  • Nå er det "belgmørkt" igjen fra stolpe 1637 og mot Goma

    Publisert anonymt 23:24, mandag 4 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter