Tilbake til alle rapporter

Ikkje brukande veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Torunn L. Ringheim 10:26, tor. 17 mars 2011

Sendt til Voss 4 minutter senere

Lundarvegen frå nr. 14 og austover er ikkje brukande , korkje for gåande,syklande,barnevogn, bilar. Den er høgast på midten og elles berre hol i hol.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:32, tor. 14 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter