Tilbake til alle rapporter

Blinkende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:41, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 4 minutter senere

2 defekte gatelys på FV712 ved innkjøringen til Flå Samfunnshus, 150 fra E6. Se vedlagt bilde. Lyser i noen minutter før de slukker. Tenner igjen etter noen minutter. Problemet har vært der siden i fjor vinter ihvertfall.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter