Tilbake til alle rapporter

Gatelykt

Rapportert i kategorien Gatelys av Harry Dahle 10:03, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Gatelykt på liten lekeplass står noe skjevt og lyser rett inn i stua. Vanskelig å sitte inne/se tv med gatelyset rett imot. Går det å gjøre noe med denne?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:54, ons. 27 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter