Tilbake til alle rapporter

Lyskryss

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 10:23, ons. 30 oktober 2013

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Når man kommer fra byen og skal opp til øvre Hunstad virker ikke lyskrysset slik det skal. Først blir det grønn pil for de som kommer fra øvre Hunstad og fila til byen får rødt lys, man skulle da også få grønn pil fra byen og opp til øvre Hunstad. Det skjr ikke. Det blir så grønt for både øvre og nedre Hunstad, deretter blir det grønn pil både til og fra øvre Hunstad

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:54, ons. 27 november 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter