Tilbake til alle rapporter

Stoppforbud på busstopp

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 23:21, tor. 31 oktober 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 3 minutter senere

Her har det no dukka opp eit skilt med "stopp forbudt" like før busskuret. Skiltet gjeld for bussar òg, og eit eventuelt skilt for busstopp opphevar ikkje dette. Det er sjølvmotsigande, og betyr at både bussar og skuletaxi som dagleg stoppar der med god grunn, i praksis blir lovbrytarar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ikkje ut som det lenger finst noko busstoppskilt her, så dermed er det vel ikkje lenger å rekna som busshaldeplass heller.

    Publisert anonymt 03:15, fre. 15 november 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 04:04, lør. 30 november 2013

  • Heile området er ombygd med nye busstopp.

    Publisert anonymt 18:07, fre. 10 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter