Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Tone Brøndbo 18:12, fre. 1 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Det er et opphold i gatelysene forbi shellbygget. Dette fører til at gangveien, som brukes til skolevei av både barne og ungdomsskole elever, er mørk. Det er noen lys på shell sin eiendom, men det lyser ikke opp gang veien. Gangveien skal jo graves opp nå i forbindelse med nedgravingen av nytt ledningsnett, så da hadde det kanskje vært greit å sette opp en eller to nye stolper i den forbindelse, så hadde problemet løst seg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:53, man. 2 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:48, søn. 5 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:17, søn. 16 februar 2014

  • Opprydning av gamle saker. Hvis dette fortsatt er et problem, ber vi om at dette meldes inn på nytt.

    Mvh Kristiansund kommune

    Publisert anonymt 10:24, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter