Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:08, søn. 3 november 2013

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det er et tidligere hull som er lappet, når et deler av dette løsnet og det er blitt en skarp kant.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:59, tir. 3 desember 2013

  • Det er blitt lappet, men dårlig og enkelt utført så det er begynt å løsne igjen, det burde nok gjøres på en bedre måte.

    Publisert anonymt 09:59, tir. 3 desember 2013

  • Ikke løst, men ingel vil løse det.

    Publisert anonymt 13:35, ons. 25 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter