Tilbake til alle rapporter

Mørk gangvei

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:32, søn. 3 november 2013

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

På gangveien fra Nebben mot elva, er det nå tre gatelys som ikke virker. Det blir rimelig mørkt i høstmørket på en gangvei hvor mange ferdes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:56, ons. 11 desember 2013

  • Lys har det blitt, selv om det er litt av/på på enkelte av stolpene :-)

    Publisert anonymt 13:02, ons. 8 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter