Tilbake til alle rapporter

Vann ut i vei

Rapportert anonymt 21:30, ons. 6 november 2013

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder 5 minutter senere

Det virker som om rester av en bekk / dreneringsrør etc. kommer ut midt langs rettstrekket her. Det er mer enn vanlig regnvann som renner ut i veien her, flere dager etter det har vært regnvær. Det hjelper ikke at grøftene er gjenngrodd her heller. Her burde det trolig vært ett sluk som tok vannet bort fra veien med en gang...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:33, søn. 8 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, søn. 5 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:16, søn. 2 februar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:47, søn. 2 mars 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:01, søn. 30 mars 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:11, man. 28 april 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:19, man. 26 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter