Tilbake til alle rapporter

Dreneringsrør som renner ut i vei

Rapportert anonymt 21:30, ons. 6 november 2013

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder 4 minutter senere

Privat dreneringsrør som renner ut i vei, uten å komme til noe sluk. Vannet renner ut i veibanen, hvor det er sving og nedoverbakke. Fryser til is og skaper vansklige og farlige forhold for gående og kjørende. Vannet trenger å ledes direkte til ett sluk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:33, søn. 8 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:48, søn. 5 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:15, søn. 2 februar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:47, søn. 2 mars 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:01, søn. 30 mars 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:11, man. 28 april 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:19, man. 26 mai 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter