Tilbake til alle rapporter

Renne for drenering

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Tormod Grunnfør 12:05, fre. 8 november 2013

Sendt til Våler 4 minutter senere

Det ble for noen år siden lagt en drenskum med avløp gjennom gårdsplassen hos oss av Våler kommune. I denne forbindelse ble det lagt ned en renne i enden av veien ved innkjøringen til oss. Avløpet fungerer fint, men selve renna som er 4 meter lang er kjørt i stykker grunnet svært dårlig grunnarbeid. Risten på toppen hopper av, og denne må jeg hele tiden legge på plass. Men ikke alle gjør det, og derfor er deler av renna delvis ødelagt. Har vært i telefonkontakt med herr Hammer hvor han opplyste om at alt vedlikehold av denne renna skulle vi beboere ta oss av. Vedlikeholdet er jo ikke problemet. Håper dere ser på dette snart, slik at ikke problemet blir større

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:49, fre. 6 desember 2013

  • Et brev er sendt med nye opplysninger i denne saken.

    Sendt inn av Tormod Grunnfør 12:49, fre. 6 desember 2013

  • Problem skal være løst.

    Sendt inn av Erik Nilsen 12:32, tor. 9 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter