Tilbake til alle rapporter

Ødelagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:58, lør. 9 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lier 1 minutt senere

Gatelys virker ikke. Er rett ved gangsti og bør være opplyst. Er i 'krysset' mellom gangvei, Svendsemarka 22 og Svendsemarka 31.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:02, søn. 8 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:38, søn. 5 januar 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:16, søn. 2 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter