Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:24, man. 11 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region midt og Melhus 1 minutt senere

Det er mange gatelys som ikke virker i Løvsetvegen. Vedlagte kart viser hvilke gatelys som det ikke lyste i går kveld.

Posisjoner for defekte gatelys: 10.28533,63.28494 10.28598,63.28508 10.29382,63.28598 10.29721,63.28604 10.29813,63.28597 10.30266,63.28625 10.30614,63.28555 10.30708,63.28560 10.30800,63.28569 10.30893,63.28577 10.30985,63.28587 10.31077,63.28598 10.31170,63.28609 10.31246,63.28636 10.31321,63.28662 10.31402,63.28685 10.31491,63.28701 10.31582,63.28714 10.31668,63.28731 10.31752,63.28753 10.31826,63.28781 10.31900,63.28812 10.30524,63.28569

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:27, tir. 17 desember 2013

  • Den lengste strekningen uten lys har nå blitt fikset. Fortsatt noen enkeltlys nærmere sentrum som ikke virker.

    Publisert anonymt 12:36, tir. 14 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter