Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:26, tir. 12 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Svelvik 4 minutter senere

Gatelyset på tomtegrensen mellom minkstien 4 og 6 er ustabilt. Lyset kan være på i 5 minutter før det slukker og blir borte i 5 minutter. Så kan det virke igjen o.s.v. Kanskje det er dårlig kontakt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:40, ons. 11 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter