Tilbake til alle rapporter

Tett kum

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 17:58, ons. 13 november 2013

Sendt til Strand 2 minutter senere

Tett kum. Renner over ved nedbør. Kum plassert mellom strandastøvn. 24 og 42

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:31, ons. 11 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:53, ons. 8 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter