Tilbake til alle rapporter

Fartsdumper

Rapportert anonymt 12:01, søn. 17 november 2013

Sendt til Nordland og Sortland 4 minutter senere

Et forslag om å få fartsdumpere langs Vesterveien fra krysset ved solveien og opp til Vestmarka, der kjøres det langt over fartsgrensa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:57, søn. 15 desember 2013

  • Dette er ikke blitt løst enda, men får kanskje skylde på vinteren. Håper det kan skje noe til våren/ sommeren 2014.

    Publisert anonymt 14:57, søn. 15 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:57, søn. 12 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter