Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Erik Asbjørnsen 08:13, man. 18 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 1 minutt senere

Hele Grinderengslette har vært mørklagt siden fedag 15.11.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt bekmørkt :(

    Sendt inn av Elin Anita Hval 17:10, man. 18 november 2013

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jan Erik Asbjørnsen 12:39, man. 16 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter