Tilbake til alle rapporter

Mørke veglys

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunn Hege Jordmoen 22:34, søn. 17 november 2013

Sendt til Tolga og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

6 mørke gatelys fra Skola og opp til gamle butikken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:08, tir. 17 desember 2013

  • Fikk til svar att det ikke var vegvesenet som hadde ansvaret for disse lampene.Det er ikk blitt gjort noe med de mørke pærene fra kommunens side eller.Da vet ikke jeg.Har ihverfall varslet om det.-(

    Sendt inn av Gunn Hege Jordmoen 23:08, tir. 17 desember 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter