Tilbake til alle rapporter

Trafikklyset er ikke på rødt når fotgjenger-lyset er på grønt!

Rapportert i kategorien Trafikklys av Linda Helen Andersen 17:54, tir. 19 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien mindre enn et minutt senere

Jeg har flere ganger holdt på å bli kjørt på av biler som kommer kjørende i retning mot jernbanen og skal oppover mot Alexander kjellandsgate. (Inn til høyre i nevnte kryss) Dette er litt ekkelt og gruer meg til vinteren når det blir glatt og kanskje ikke er så enkelt for bilene og stoppe. Dette er sinnsykt farlig for f.eks. barn som skal krysse veien der, og ikke er så høye at de kan skimte bilen i det den svinger rundt hjørnet. Dette MÅ bli gjort noe med snarest! På forhånd takk, mvh Linda Helen :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter