Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning i veikryss.

Rapportert i kategorien Gatelys av Leif Inge Siglen 19:35, fre. 22 november 2013

Sendt til Vindafjord og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatebelysning mangler i flere master fra veikryss på E134 og inn til Fatland Slakteri til og med Lien Rosemaler butikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Reparert..

    Sendt inn av Leif Inge Siglen 09:57, man. 17 februar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter