Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Christer Nordeng 20:54, lør. 23 november 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten mindre enn et minutt senere

Gatelys virker ikke utenfor Dr Wefrings veg 22.Har også slukket kl 7 på morgen, det er for tidlig. Mulig dette r justert nettopp

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset slukker fortsatt kl 07 på morgenen. Det kunne gjerne lyst 2 timer til, da det er svært mørkt lenge etter dette og det er en del som går til skole og jobb her.

    Sendt inn av Christer Nordeng 14:52, søn. 22 desember 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter