Tilbake til alle rapporter

KLOAKK utslipp rett ved beboelse

Publisert av Sylvia Stokke 09:42, ons. 4 desember 2013

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 3 minutter senere

Det kommer kloakk ut av en kum med lokk 3 plasser langs elv. Den nærmeste ligger kun 50m fra beboelse hvor småbarn ferdes daglig. De to andre kummene lenger vest for beboelsen flommer det også ut av og føres langs elva forbi beboelsen. Bør sjekkes umiddelbart da det er svært uhygienisk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er fortsatt ikke løst og lukten og området er forferdelig tilgriset. Strekker seg over en stor del av elven som går fra lille renvikvann ned til utløp i sjøen ved Ulrikskvenna.

    Sendt inn av Sylvia Stokke 10:55, man. 16 desember 2013

  • Enda et bilde

    Sendt inn av Sylvia Stokke 10:56, man. 16 desember 2013

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:11, ons. 1 januar 2014

  • Fortsatt ikke løst

    Sendt inn av Sylvia Stokke 12:11, ons. 1 januar 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:42, ons. 29 januar 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter