Tilbake til alle rapporter

Ingen vegskulder

Rapportert i kategorien Hull i vei av Trond Eirik Dyskeland 11:18, tir. 10 desember 2013

Sendt til Rennesøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det er gjort dreneringsarbeid på denne strekningen. Etter endt arbeid er det ikke lenger noen vegskulder flere plasser på denne vegen. Heller ingen skilt som indikerer at vegen er forlatt uten vegskulder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter