Tilbake til alle rapporter

Pæra har gått

Rapportert i kategorien Gatelys av Jeanette Andersen 13:52, tor. 12 desember 2013

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran 3 minutter senere

Hei!

Pæra har gått i Skjervavegen. I tillegg så er det en lyktestolpe som tidligere var ødelagt og som nå er fjernet helt. Dette betyr at gaten er ekstremt mørkt. Hadde satt pris på at det ble fikset fort i disse mørketider :)

God jul!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter