Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Geir Ole Hoddevik 01:02, søn. 15 desember 2013

Sendt til Ålesund og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Det er 8 gatelys som ikke virker. ifra Grytebustveien 85 og innover

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:49, søn. 12 januar 2014

  • Dei har ordna 7 av 8 gatelys som ikke virka!! :o)

    Sendt inn av Geir Ole Hoddevik 10:36, søn. 9 februar 2014, markert som fikset

  • Gatelys er fremdeles ikke fiksa 9 mnd etter at det vart rapportert inn.Grytebusteveien 85.

    Sendt inn av Geir Ole Hoddevik 18:34, man. 10 november 2014, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter