Tilbake til alle rapporter

Skilt

Publisert av Mette R. Jakobsen 12:00, søn. 15 desember 2013

Sendt til Hordaland og Askøy 5 minutter senere

Skiltet i overgangsfeltet er blitt påkjørt? Må rettes opp

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sender meldingen videre til Teknisk avdeling.

    Posted by Askøy at 08:26, man. 16 desember 2013

  • Skiltet er rettet opp. Flott tjeneste!!!

    Publisert anonymt 21:32, tor. 2 januar 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter